Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 361202

Tööpakkumise number

361202

Firma nimi peidetud raamatupidaja

Töö kirjeldus

Raamatupidajana annad oma panuse raamatupidamise igapäevastes toimingutes ja aruandluses Baltikumi finantsüksuses.

Nõudmised kandidaadile

• Raamatupidamisalane haridus ja vähemalt 5- aastane töökogemus kõigis raamatupidamise valdkondades
• MS Exceli ja Wordi valdamine
• Iseseisvus, kiirus, täpsus, ausus ja hea suhtlemisoskus
• Inglise keele valdamine kõnes ja kirjas
• Raamatupidamisprogrammi Axapta ja Taavi Palk kasutamise kogemus
• Töökogemus finantsvaldkonnas

Pakume Sulle professionaalset arengut, konkurentsivõimelist töötasu ja suurepäraseid töötingimusi esinduslikus südalinnabüroos Tallinnas. Töötamine Baltikumi organisatsioonis pakub võimalust osaleda piiriülestes arendusprojektides. Mandatum Life on mitmeid aastaid “Pere- ja töötajasõbralike ettevõtete” nominatsioonis. Sõlmime tähtajalise töölepingu lapsepuhkusel oleva töötaja asendamiseks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2014
Kuulutus sisestati:
3. november 2014

Mandatum Life Insurance Baltic SE pakub investeerimis- ja varahalduslahendusi ning elukindlustust era- ja äriklientidele.
Meie emaettevõte Mandatum Life Insurance Company Ltd on Soome üks kõige usaldusväärsem ja hinnatum finantsteenuste pakkuja ja Employer by Choice.