Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #433687

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Raamatupidamise alusdokumentide kontrollimine ja säilitamine vastavalt kehtivale seadusandlusele.
  • Algdokumentide töötlemine ja sisestamine
  • Igapäevaste raamatupidamisalaste küsimuste lahendamine.
  • Maksuarvestus ja –aruandlus vastavalt seadusandlusele.
  • Majandusaasta aruannete ettevalmistamine.
  • Statistiliste ja muude aruannete nõuetekohane ja tähtaegne koostamine ning esitamine.
  • Suhtlemine klientidega ja äripartneritega.

Ootused kandidaadile

  • erialane kõrgharidus
  • vähemalt 4-aastane töökogemus raamatupidajana
  • analüüsi – ja bilansivõimelisus
  • majandus-, finantsanalüüside koostamise oskus
  • hea arvutikasutamise oskus
  • eesti ja vene keele oskus heal tasemel
  • huvi raamatupidaja töö vastu
  • ausus, korrektsus, täpsus, kompetentsus, lojaalsus, kohuse- ja vastutustundlikkus;
  • kasuks tuleb EEVA programmi tundmine ja võõrkeelte oskus

Suurepäraseid võimalusi rakendada erialaseid oskusi, kaasaegseid kontoriruume ja töövahendeid, motiveerivat töötasu, stabiilne töökoht

Tööpakkumise number
#433687

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. august 2016
Kuulutus sisestati:
31. juuli 2016

OÜ Maksims (asutati 1993. a) pakub raamatupidamisteenuseid alates algdokumentide väljakirjutamisest ja pangaoperatsioonide teostamisest kuni maksu-, raamatupidamise ja finantsaruandluse koostamiseni.

Vaata rohkem