Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #36287

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on raadiojaamade ja telekanali haldamisega tegelev ettevõte. Pakume tööd raamatupidajale, kelle tööülesanneteks on ettevõtte raamatupidamise korraldamine, s.h suhtlemine maksuametiga ning aruannete koostamine, põhivahendite arvestuse pidamine ja vastavate andmete sisestamine arvestussüsteemi, aastabilansside koostamine koos vastavate lisadega vastavalt tähtajale, jooksvate küsimuste lahendamine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- eelnevat töökogemust raamatupidajana
- bilansivõimelisust
- head eesti ja vene keele oskust
- head suhtlemisoskust

Ettevõte pakub

Stabiilset tööd meeldivas kollektiivis, korralikku töötasu

Tööpakkumise number
#36287