Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #49919

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on pikaajalise kogemusega suurettevõte, mis tegeleb sanitaartehnika jae - ja hulgimüügiga.
Pakume tööd raamatupidajale, kelle tööülesanneteks on:
Müügiesinduse raamatupidamine
Telefonile vastamine, kõnede suunamine, info vahendamine
Kauba siseliikumine, vastavad aruanded ja võrdlused
Arvete koostamine ja lõpetamine
Arvete, kirjade postitamine

Ootused kandidaadile

raamatupidamise alane haridus ja / või töökogemus
hea suhtlemisoskus
täpsus, korrektsus, organiseerimisvõime

Ettevõte pakub

Stabiilset tööd tuntud ja edukas ettevõttes
motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#49919

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. september 2005
Kuulutus sisestati:
21. august 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem