Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140314

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

# raamatupidamisarvestus, finants- ja maksuaruandlus
# dokumentatsiooni koostamine
# raamatupidamisaruannete koostamine
# deklaratsioonide koostamine
# töö internetipanga ja e-maksuametiga
# vajaliku raamatupidamisalase informatsiooni edastamine juhtkonnale

Ootused kandidaadile

# erialane haridus ja töökogemus
# eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
# inglise keele oskus
# täpsus, korrektsus
# oskus olla konfidentsiaalne

Ettevõte pakub

# tööd heas meeskonnas, töötajast hoolivas ettevõttes
# korralikku palka
# häid töötingimusi
# vajadusel koolitust

Tööpakkumise number
#140314

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
7. veebruar 2008

Meie kliendiks on 2001. aastal Taanis asutatud Baltic Property Trust. BPT on üks juhtivaid ärikinnisvara investoreid Baltikumi regioonis, omades kontoreid lisaks Eestile Lätis, Leedus, Taanis, Poolas, Saksamaal ja Venemaal. Vaata ka kodulehekülge : www.balticpropertytrust.com.

Vaata rohkem