Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637341

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ettevõtte raamatupidamise korraldamine
  • Aastaaruande koostamine
  • Dokumentide vormistamine ja haldus
  • Maksude ja pangaoperatsioonide arvestus ja teostamine
  • Palgaarvestus
  • Statistika- ja Maksuametile aruannete esitamine

Описание работы:
  • Расчет налогов и заработной платы
  • Оперативный учет дебиторской и кредиторской задолженности
  • Составление и подача годовых отчетов
  • Составление и подача отчетов в Департамент Статистики и Налогово-Таможенный Департамент
  • Ежедневный бухгалтерский учет
  • Заполнение отчетов Statistikaamet

Ootused kandidaadile

  • Erialane haridus
  • Tehniliselt taibukas ja arvutiga sinasõber
  • Algatusvõime ja analüüsioskus

Kasuks tuleb:
  • Directo programmi oskus
  • Inglise - ja vene keele keele oskus

Требования к кандидату:
  • Специальное образование
  • точность, аналитические способности, добросовестность
  • умение работать самостоятельно, стрессоустойчивость

Плюсом будет:
  • знание английского языка
  • опыт работы в программе Directo

Ettevõte pakub

  • Toetavat suhtumist töötajasse
  • Nooruslikku ja sõbralikku kollektiivi
  • Enesearendamise võimalust raamatupidamise erialal
  • Kaasaaegseid töötingimusi ja - keskkonda
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Предприятие предлагает:
  • Современную рабочую среду
  • ответственную работу
  • конкурентоспособную зарплату

Tööpakkumise number
#637341

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
27. jaanuar 2020

LÜMICO OÜ on noor, innovatiivne ettevõte, mis tegeleb toodete distributsiooniga välisturgudel – Soome, Rootsi, Norra, Taani jne.
Teretulnud meie sõbralikku ja avatud meeskonda on inimene, kes on valmis töötama ja kel on soov kasvada koos meiega kiirelt arenevas ettevõttes.

Vaata rohkem