https://www.cvkeskus.ee/26310

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26310

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-firma palgaarvestus
-ostureskontro
-kassa
-põhivara arvestus


Ootused kandidaadile

-eriharidus
-töökogemus vähemalt 2-3 aastat
-teadmised tööõigusest ja seadusandlusest
-Taavi palgaprogrammi tundmine


Ettevõte pakub

-kaasaegseid töötingimusi
-täienduskoolitusi
-konkurentsivõimelist palka


Lisainfo

Töötaja asub tööle lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendajana.


Tööpakkumise number
#26310
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Raamatupidaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!