Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 89817

Tööpakkumise number

89817

Töö kirjeldus

 Ostuarvete ja müügiarvete haldamine ja korrashoid
 Lao arvestuse pidamine, suhtlemine klientidega
 Pearaamatupidaja töö assisteerimine
 Maksuseadusandluse tundmine
 Vajadusel muude raamatupidamise tööülesannete täitmine
 Valmisolek aruannete ja analüüside tegemiseks

Nõudmised kandidaadile

Erialane haridus
Raamatupidamisalane töökogemus
Eesti keele oskust kõnes ja kirjas; vene keele oskust suhtlustasandil
Valmisolek erialaseks täiendamiseks
Korrektsust, täpsust, suhtlemisoskust ja analüüsivõimet
Kasuks tuleb HansaRaama programmi tundmine

Omalt poolt pakume häid töötingimusi ja kindlat töökohta Tallinna kesklinnas asuvas ettevõttes, vajadusel täiendkoolitust, huvitavat ja vastutusrikast tööd.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
2. jaanuar 2007

Firma on loodud 2004 aastal, mille põhitegevusalaks on naftasaaduste hulgimüük.
Seoses laienemisega otsime oma 17-liikmelisse meeskonda tööle