Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 98079

Tööpakkumise number

98079

Töö kirjeldus

Töötajal on võimalik valida sobiv töökoormus ja sellele vastab ka tema töötasu.
Samuti on võimalik valida töö raskusastet.
Tugevate koolitajate toel on võimalik kiiresti omandada paremad erialased teadmised ja saavutada suurem professionaalsus kõrgemate nõudmistega tööde jaoks.

Nõudmised kandidaadile

· valmisolek iseseisvaks tööks
· hea soome ja/või inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

· vaheldusrikast tööd rahvusvahelises firmas
· meeldivaid töötingimusi Tallinna kesklinnas
· heade kolleegide tuge ja seltskonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
6. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
6. märts 2007

Leinonen on Eestis, Lätis, Leedus, Venemaal ja Soomes raamatupidamis- ja konsultatsiooniteenuseid pakkuv raamatupidamisfirmade kontsern. Teenindame põhiliselt nendes riikides tegutsevaid välisfirmade tütarettevõtteid koostades nende igakuise raamatupidamise ning esitades aruandluse kohalikele ametkondadele ja kontserni konsolideerimiseks. Pakume ka äri- ja maksundusalast konsultatsiooni. Meie Tallinna kontor on tegutsenud alates aastast 1993.