https://www.cvkeskus.ee/35048

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 35048

Tööpakkumise number

35048

Töö kirjeldus

Raamatupidamine pearaamatupidaja tasemel mitmele kliendile algusest lõppuni; raamatupidamine, deklaratsioonid, kontserniraportid, muu aruandlus, aastaaruannete koostamine ning vajadusel muud kliendi poolt soovitud finantsteenused.


Nõudmised kandidaadile

Meie igapäevane töö nõuab sügavaid oskusi - teadmisi raamatupidamise valdkonnas, suhtlemisoskusi ning ka head keeleoskust välisklientide teenindamiseks. Nõutav on eesti keele ning hea soome ja inglise keele oskus; kasuks loeme ka teiste keelte oskused.


Ettevõte pakub

Meie pakume oma raamatupidajatele mitmekülgset ja huvitavat töökohta majanduslikult stabiilses ja turvalises ettevõttes. Mitmeid äritegevusvaldkondi haarav klientuur pakub meie töötajatele raamatupidamistöös erakordset vaheldust ning võimaldab omada laia ülevaadet erinevate ärialade finantstegevusest. Pidev kokkupuude välismaalastega annab võimaluse arendada oma suhtlemis- ja keeleoskusi. Usinale töötajale kindlustame hea sissetuleku.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2004
Kuulutus sisestati:
17. september 2004

FIRMA NIMI PEIDETUD

Leinonen on raamatupidamis- ja konsultatsiooniteenuseid Eestis, Lätis, Leedus, Venemaal ja Soomes pakkuv raamatupidamisfirmade kontsern. Teenindame põhiliselt välisfirmade Balti-maades ja Venemaal asuvaid tütarettevõtteid koostades täielikult nende igakuise raamatupidamise ning esitades nii ametliku aruandluse kohalikele ametnikele kui ka kliendi sisese finantsaruandluse kontserni konsolideerimiseks. Pakume ka äri- ja maksundusalast konsultatsiooni. Meie Tallinna kontor on tegutsenud alates aastast 1993.