Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 117319

Tööpakkumise number

117319

Töö kirjeldus

Tulevase raamatupidaja ülesandeks on ettevõtte raamatupidamisarvestuse pidamine ja dokumentide kirjendamine tagamaks aktuaalse, olulise, objektiivse ja võrreldava informatsiooni saamise, lähtudes heast raamatupidamistavast.

Nõudmised kandidaadile

Tulevane raamatupidaja on kohusetundlik, täpne ja kiire, valdab suhtlustasandil eesti ja inglise keelt.

Arenguvõimalust, meeldivat ja nooruslikku töökeskkonda. Karjäärivõimalust erinevates valdkondades.
-mitmekülgset ja huvitavat tööd
-töökoha linna kestmes

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
5. august 2007
Kuulutus sisestati:
27. juuli 2007
Brutopalk:
Alates 12000 EEK kuus

Asume Tallinnas Raekoja platsil ajaloolises hoones, meie akendest avaneb suurepärane vaade vanalinnale.