Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65047

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • mängusaalide tulu arvestus ja analüüsid

  • ettevõtte ja tütarettevõtete jooksev igapäevane raamatupidamine

  • pearaamatupidaja assisteerimine

Ootused kandidaadile

Vajame inimest, kes

  • omab raamatupidamislikku haridust või omab eelnevalt vähemalt 2 aastast töökogemust raamatupidajana või raamatupidaja-asjaajajana
  • oskab kasutada MS Office programme igapäevatöös, kasuks tuleb raamatupidamistarkvara Hansa tundmine
  • on analüütilise mõtlemise ning kõrge pingetaluvusega, kohusetundlik, täpne ja kiire
  • oskab suhelda lisaks väga heale eesti keelele ka inglise keeles
  • on tulenevalt Hasartmänguseadusest vähemalt 21 aastat vana

Võimalust töötada arenevas ja kasvavas ettevõttes, sportimis- ja vabaaja veetmise võimalusi.

Lisainfo

Väärtustame häid töötulemusi ja oskame hinnata mugavat töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#65047

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. mai 2006
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2006

Kristiine Kasiino on kiiresti arenev ning ambitsioonikate plaanidega hasartmängukorraldaja, kes oma 11 tegutsemisaasta jooksul on olnud edukas nii kliendideenindustaseme kui ka majandusnäitajate poolest. Hetkel on meil kokku 10 mängusaali, 8 neist asuvad Tallinnas ning Tartus ja Pärnus oleme esindatud ühe mängusaaliga

Vaata rohkem