Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #243165

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Raamatupidaja viib läbi organisatsiooni igapäevast raamatupidamist(algdokumentide sisestamine,maksudeklartsioonid,kulukanded)

Ootused kandidaadile

Eelnevat töökogemust,erialane haridus.Kasuks tuleb SAF.6 -ga töötamise oskus.Valmidust meeskonnatööks,suhtlemisoskus ja töötahe.Eesti keele valdamine.Exeli ja word hea tase.

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda
koolitust
sõbralikku töökollektiivi
stabiilset tööd
tööülesannetele ja tulemustele vastavat palka,
ühised üritused
erialased koolitused

Tööpakkumise number
#243165

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2011
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2011

Vineeri maaletoomine ja hulgimüük. Vineerist eritellimus mööbli valmistamine.

Vaata rohkem