Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #25194

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö eesmärk on tagada raamatupidamise teostamine vastavalt asutuses kehtivatele kordadele, heale raamatupidamistavale ja riigi seadusandlusele
Töö ülesanded on:

  • keskkonnaprojektide sihtfinantseerimisega seotud projektipõhise arvestuse pidamine - algdokumentide (ostuarvete ja projekti aruannete) sisestamine raamatupidamise andmebaasi
  • klientide teavitamine projektide väljamaksete toimumisest
  • muu abistav tegevus raamatupidamisüksusele

Ootused kandidaadile

  • kesk-eriharidus
  • hea arvutikasutamise oskus (MS Office)
  • hea eesti keele ja inglise keele kirjalik (erialane) oskus
  • täpsus, kiirus, hea suhtlemisoskus, kohusetundlikkus

Kasuks tuleb:

  • eelnev erialane töökogemus, soovitavalt avalikus sektoris
  • pideva täiendkoolituse olemasolu
  • vene keele suhtlustasandil oskus

Ettevõte pakub

  • tööd arenevas ja muutuvas organisatsioonis
  • meeldivat töökollektiivi- ja keskkonda
  • erialase täiendkoolituse võimalusi õppivas meeskonnas

Tööpakkumise number
#25194

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2003
Kuulutus sisestati:
13. november 2003

Sihtasutus Keskkonnainvesteeringute Keskus on keskkonnabi ja -investeeringute suunaja ning keskkonnaprojektide arendaja. Eesmärkide ja ülesannete täitmiseks kasutatakse riigieelarvelisi-, EL struktuurfondide-, välisabiprogrammide- ja laenuvahendeid.

Vaata rohkem