Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194945

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eesti ja Euroopa Liidus tegutseva ettevõtte igapäevase raamatupidamise ja aruandluse teostamine;
Personali- ja palgaarvestus;
Riikliku aruandluse nõuetekohane koostamine;
Euroopa Liidu riikides tegutsemiseks vajalike raamatupidamiseseaduses sätestatud aruannete ja deklaratsioonide koostamine;
Finansaruannete koostamine ja esitamine ettevõtte juhtkonnale.

Ootused kandidaadile

Vähemalt 3-aastane töökogemus raamatupidajana;
Rahvusvaheline kogemus (rahvusvahelised arveldused/deklaratsioonid);
Asjakohased teadmised Eesti ja Euroopa Liidu raamatupidamisest ja maksuseadustest, arveldamistest, regulatsioonidest, käibemaksuga maksustamisest jms;
V. hea HansaRaama raamatupidamistarkvara kasutusoskus.

Ettevõte pakub

kaasaegseid töövahendeid
koolitust
meeldivat kollektiivi
mitmekülgset areguvõimalust
motiveerivat palgasüsteemi
paindlikku tööaega
pingelist ja huvitavat tööd
väikest ja rahulikku, kuid töökat kollektiivi

Tööpakkumise number
#194945

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
13. mai 2010
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2010

Infotehnoloogia, andmeside, hosting, sms-teenused, finantsteenused

Vaata rohkem