Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #290966

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte igapäevane raamatupidamine

Ootused kandidaadile

Vähemalt kesk-eri, soovitavalt kõrgharidus majanduse alal;
Töökogemus raamatupidajana vähemalt 3 a.;
Eesti ja inglise keele oskus;
Exceli kasutamise oskus;
Hea suhtlemisoskus;
Täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus, rutiinitaluvus

Ettevõte pakub

Töökogemust rahvusvahelises firmas;
Täiendkoolitust;
Stabiilset töökeskkonda;
Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#290966

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. november 2012
Kuulutus sisestati:
5. november 2012

INTRAC Eesti AS on asutatud 1994. aastal ja kuulub rahvusvahelisse kontserni INTRAC Group. Ettevõte tegeleb metsa-, ehitus- ja materjalikäitlusmasinate müügi ja remondiga ning varuosade müügiga. Esindame oma valdkonna juhtivaid tootjaid maailmas: John Deere, Case, Manitou jt. INTRAC Eesti AS filiaalid asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis ja Kuressaares. Ettevõttes on juurutatud kvaliteedijuhtimise süsteem, mis vastab standardile ISO 9001:2008.

Vaata rohkem