Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #153470

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötaja tööülesannete hulka kuuluvad:
müügiarvete sisestamine raamatupidamisprogrammi
müügireskontro haldamine
klientidele arvete väljastamine, väljastatud arvete kohta registri pidamine
müügilepingute laekumiste jälgimine pangas ja vastavate kannete tegemine
kaardimaksete laekumiste jälgimine ja kontroll

Ootused kandidaadile

soovituslik majandusalane kõrgharidus
eelnev töökogemus
eesti keele oskus kõrgtasemel
vajalik inglise või soome keele oskus
arvuti põhiprogrammide (Word, Excel, E-mail, Internet) kasutamine kesktasemel
kasuks tuleb raamatupidamisprogrammi Hansa tundmine

Ettevõte pakub

sõbralikku töökollektiivi
arengu- ja koolitusvõimalusi
uut ja kaasaegset töökeskkonda
õnnetusjuhtumi kindlustust
konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#153470

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
27. mai 2008

INDOOR GROUP kontsern on Soome ja Baltimaade regioonis olmemööbli ja sisustuskaupade jaemüüja. Kontserni koosseisu kuuluvad kaks üldtuntud, üksteist täiendavat jaemüügiketti – Asko ja Sotka. Eesti ettevõtte Indoor Group AS kauplused asuvad Tallinnas, Tartus ja Pärnus, kus hetkel töötab üle 80 inimese. Ettevõtte 2007.aasta müügitulu oli 396 miljonit krooni.

Vaata rohkem