Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 97993

Tööpakkumise number

97993

Töö kirjeldus

Mitmest väikesest ettevõttest koosneva ettevõtete grupi raamatupidamine ja konsolideerimine.

Nõudmised kandidaadile

  • Kogemus raamatupidajana kogu raamatupidamise töövaldkonna ulatuses
  • Eesti keele valdamine ja hea kirjalik eneseväljendamise oskus
  • Hea analüüsivõime
  • Kõrgharidus või selle omandamine lõpusirgel
  • Avatud ja sõbraliku hoiakuga, korrektne oma töös
  • Iseseisev mõtlemine ja koostöövalmidus

Ettevõte pakub

  • Paindlikku tööaega ja vaheldusrikast tööd
  • Koolitust ja kaasaegseid töövahendeid
  • Sõbralikku ja abivalmis meeskonda

Lisainfo

Kasuks tuleb konsolideerimise põhimõtete tundmine.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
18. märts 2007
Kuulutus sisestati:
5. märts 2007

Helmes on suurim iseseisev tarkvaraarendusfirma Eestis kuuludes 100% Helmese võtmeisikutele. Helmes on peamiselt Eesti, Balti ja Põhjamaade turule suunatud professionaalsete teenuste firma. Meie teenused on konsultatsioonid, IT süsteemide ehitus ja integratsioon. Koos tütarettevõtetega moodustab Helmese grupp ca 100-liikmelise oma ala professionaalidest koosneva meeskonna, kelle kompetentsid on erinevates info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkondades. Ärikriitiliste tarkvaralahenduste loomiseks kasutame nii Microsoft .NET, Java, kui ka OSS platvorme.