Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #90396

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mitmest väikesest ettevõttest koosneva ettevõtete grupi raamatupidamine ja konsolideerimine.

Ootused kandidaadile

  • Kogemus raamatupidajana kogu raamatupidamise töövaldkonna ulatuses
  • Eesti keele valdamine ja hea kirjalik eneseväljendamise oskus
  • Hea analüüsivõime
  • Kõrgharidus või selle omandamine lõpusirgel
  • Avatud ja sõbraliku hoiakuga, korrektne oma töös
  • Iseseisev mõtlemine ja koostöövalmidus

Ettevõte pakub

  • Paindlikku tööaega ja vaheldusrikast tööd
  • Koolitust ja kaasaegseid töövahendeid
  • Sõbralikku ja abivalmis meeskonda

Lisainfo

Kasuks tuleb konsolideerimise põhimõtete tundmine.

Tööpakkumise number
#90396

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2007

Helmes on suurim iseseisev tarkvaraarendusfirma Eestis kuuludes 100% Helmese võtmeisikutele. Helmes on peamiselt Eesti, Balti ja Põhjamaade turule suunatud professionaalsete teenuste firma. Meie teenused on konsultatsioonid, IT süsteemide ehitus ja integratsioon. Koos tütarettevõtetega moodustab Helmese grupp ca 100-liikmelise oma ala professionaalidest koosneva meeskonna, kelle kompetentsid on erinevates info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkondades. Ärikriitiliste tarkvaralahenduste loomiseks kasutame nii OSS, Java kui ka Microsoft .NET platvorme.

Vaata rohkem