Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 189658

Tööpakkumise number

189658

Töö kirjeldus

Raamatupidaja on meie ettevõttes olluline võtmeisik, kelle juurde koondub kogu firma põhitegevus.
Tema tööülesanneteks on firma raamatupidamise korraldamine, aruannete koostamine, suhtlemine maksuameti, audiitori ja teiste partneritega.
Lisaks sellele täidab raamatupidaja esialgu ka assistendi ülesandeid, kes hoolitseb infovahetuse ja majandusküsimutse lahendamise eest.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat omab vähemalt 5-aastast töökogemust ja -harjumust. On töötanud raamatupidajana. Omab kõrgemat haridust. Valdab heal tasemel eesti ja inglise keelt. On õppimisvõimeline ja valmis arenema. Soovib teha koostööd, on kohusteundlik, korrektne, täpne, otsustusvõimeline ja suhtelmisvalmis.

Me pakume Sulle võimalust liituda meie meeskonnaga praegu ja olla osaline unikaalses arenguprotsessis. Loomulikult pakume ka mõistlikku töötasu, häid töötingimusi ja vajalikku koolitust.

Lisainfo

Kandideerimiseks kasuta CV-Keskuse keskkonda või saada oma CV aadressil priit(at)essentia.ee. Kui on küsimusi, siis helista 5233740.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. jaanuar 2010
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2010

AS Hanseatic on tegevust alustav investeerimisfima, mis ühendab endas pikaajalise kogemuse investeerimisvaldkonnas ja innovaatiliste tehnoloogiate kasutamise. Uus ettevõte pakub võimaluse tööks ja arenguks unikaalses valdkonnas.