Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #120258

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • erinevate ettevõtete raamatupidamise korraldamine
  • aastaaruannete koostamine
  • klientide nõustamine

Ootused kandidaadile

  • raamatupidamis- või majandusalane haridus
  • töökogemus raamatupidajana vähemalt kahel viimasel aastal
  • korrektsus, lojaalsus, ausus
  • väga hea arvutikasutamise oskus
  • hea inglise keele oskus
  • ametialane kompetentsus, hea seadusandluse tundmine
  • töötahe ehk soov teha tööd, mitte käia tööl
  • vanus 24-45

Ettevõte pakub

  • nooruslikku töökeskkonda ja häid töötingimusi
  • vastutusrikast tööd ja väga head palka
  • eneseteostus ja arenguvõimalust

Tööpakkumise number
#120258

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 14000 - 20000 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
21. august 2007

HansaConsult on edukalt tegutsenud üle 10 aasta äri ja finantskonsultatsioonide alal.
Põhitegevus on seotud juriidiliste ja -majanduskonsultatsioonide osutamisega sh raamatupidamisteenused.
Otsime oma meeskonda töökaid ja rõõmsameelseid raamatupidajaid.

Vaata rohkem