Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197823

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • igapäevased raamatupidamistoimingud
  • müügiarvete koostamine ja ostuarvete sisestamine
  • müügireskontro pidamine
  • arveldused aruandvate isikutega
  • palga- ja maksuarvestus
  • pangatoimingute teostamine
  • sularahaarveldused ja kassaarvestus
  • vajadusel pearaamatupidaja abistamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgem või eriharidus finantsvaldkonnas
  • eelnev töökogemus sarnasel ametipositsioonil
  • hea arvuti kasutamise oskus (MS Office)
  • süsteemsus, täpsus, ausus ja kohusetundlikkus
  • iseseisvus ja initsiatiivikus

Kasuks tuleb:
  • töökogemus Microsoft Dynamics AX ärilahendustarkvaraga

Ettevõte pakub

  • mitmekesist ja vastutusrikast tööd
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Vajame raamatupidajat lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamiseks. Kandideerimiseks palume saata CV koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#197823