Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 98440

Tööpakkumise number

98440

Töö kirjeldus

Otsime jaemüügiketile raamatupidajat kelle töökohustuste hulka kuulub raamatupidamisarvestuse korraldamine ning raamatupidamisalase töö organiseerimine vastavalt kehtivatele õigusaktidele; töötasu arvestamine ja väljamaksmine; hankijate arvestuse pidamine, arvete koostamine ja esitamine; riiklike statistiliste aruannete koostamine ja esitamine vastavalt kehtivale korrale; varade arvestus; asutuse eelarve täitmise analüüs, perioodiliste aruannete koostamine ja esitamine juhtkonnale; aastaaruande koostamine; raamatupidamisdokumentide arhiveerimne.

Nõudmised kandidaadile

    Erialane haridus
  • töökogemus
  • raamatupidamist reguleerivate seaduste, määruste ning EV Raamatupidamise Toimkona juhendite tundmine
  • analüüsivõime
  • kohusetundlikkus
  • vastutustunne
  • inglise keele oskus
  • arvutioskus
  • ausus ja usaldusväärsus.

Pakume huvitavat ja vastutusrikast tööd ning eneseteostuse võimalust laienevas rahvusvahelises müügiketis.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
7. märts 2007

OÜ Handymann on jaemüügiga tegelev kaupluste kett . Tootevalikusse kuuluvad tööriistad, autotarvikud, vaba aja veetmise vahendid jm kaubad kogu pere liikmetele.