Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54846

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ostureskontro pidamine;
  • müügireskontro pidamine;
  • pangaülekanded;
  • maksuaruandlus;
  • andmebaaside korrashoid;
  • aruannete, analüüside koostamine.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus või rakenduslik kõrgharidus;
  • vähemalt kolme aastane töökogemus raamatupidajana;
  • eesti keele täielik valdamine, inglise ja vene keel kesktasemel;
  • hea arvutioskus (tabelitöötlus, raamatupidamisprogrammid);
  • hea suhtlemisoskus;
  • vastutustunne.

Kasuks tuleb:
  • Lai silmaring;
  • raamatupidamisprogrammi juurutamise kogemus.

Ettevõte pakub

  • Kaasaegseid töötingimusi;
  • huvitavat ja mitmekesist tööd.

Tööpakkumise number
#54846