Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 97000

Tööpakkumise number

97000

Töö kirjeldus

- kuluarvete käsitlemine;
- põhivara arvestus;
- aruanded Maksuametile, Statistikaametile jt;
- vastutusalas olevate bilansi- ja kasumiaruande kirjete koostamine ja kontroll;
- töötaja abistab finantsjuhti grupi- ja firma siseste aruannete koostamisel.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat peab oskama inglise keelt algtasemel, olema täpne, kohusetundlik ja õppimisvõimeline.
Kasuks tuleb: eelnev töökogemus raamatupidamise alal, teadmised aruannete koostamisest ja maksuarvestusest, exceli kasutamise oskus igapäevatöös.

Ettevõte pakub

Tööd kiiresti arenevas ja edukas rahvusvahelises firmas.
Sõbralikku ja nooruslikku töökollektiivi.
Motiveerivat ja konkurentsivõimelist palka.
Tööks vajaminevat väljaõpet.
Kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid.

Lisainfo

Töö aeg: 8.30-17.30

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. märts 2007
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2007

GNT Eesti AS on Eesti suurim arvuti- ja koduelektroonika kaupade maaletooja.
2005. aasta müügitulu oli 730 miljonit krooni.
GNT Eesti koostööpartneriteks on kokku üle 100 maailma tuntuimat IT kaupade tootjat (Hewlett-Packard, IBM, Microsoft, Samsung, Toshiba, Epson jpt) ja ligi 400 arvutustehnika ja koduelektroonika kaupade edasimüüjat üle Eesti.
Meie klientideks on edasimüüjad - parimad asjatundjad IT vallas, kelle professionaalsemaks teenindamiseks pakume pikaajalistel kogemustel põhinevaid logistilisi lahendusi.