Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #80140

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Müügitellimuste vabastamine tarnesse;
- Ostjate saldode kontrollimine, laekumiste ja tasaarvelduste sisestamine;
- Hüvitusarvete vormistamine;
- Klientidega suhtlemine ja kirjavahetus;
- Võlgade sissenõudmine.

Ootused kandidaadile

Töö sobib inimesele, kellele meeldib peale raamatupidamise töö ka suhelda klientidega (klienditeenindus).

Sobiv kandidaat peab oskama inglise keelt algtasemel ja vene keelt suhtlustasandil (vajalik vene keelt kõnelevate klientide teenindamisel), olema täpne, kohusetundlik, õppimisvõimeline ja töökas.
Kasuks tuleb erialane haridus ja eelnev töökogemus müügireskontro arvestuses.

Tööd stabiilses rahvusvahelises firmas, sõbralikus ja nooruslikus töökollektiivis.
Töö tulemusest sõltuvat palka ja tööks vajaminevat väljaõpet.
Kaasaegset töökeskkonda.

Lisainfo

Enamus ajast on töö arvutiga, töös kasutab raamatupidaja firma sisemist raamatupidamise programmi.
Töö aeg: 8.30-17.30

Tööpakkumise number
#80140