Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 40278

Tööpakkumise number

40278

Töö kirjeldus

Töö sisu on:
- Ostjate võlgnevuse ning krediitide kontrollimine ja laekumiste sisestamine.
- Klientidega suhtlemine, nõuete sissenõudmine, saldode kontrollimine, hüvitusarvete vormistamine.
- Tarnijate kreeditarvete sisetamine ja kontrollimine, kuluarvete sisestamine.
- Tulu ja kulu konteeringute kontrollimine, tarnijatele esitatud nõuete arvestus ja kontrollimine.
- Tulevaste perioodide kulude, tulude ja viitvõlgnevuste arvestus.
- Maksudeklaratsioonide koostamine, maksusaldode arvestus ja kontrollimine.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat peab oskama inglise keelt nii kõnes kui kirjas keskmisel tasemel, olema täpne, kohusetundlik, õppimisvõimeline ja töökas.
Omama erialast haridust ja eelnevat töökogemust raamatupidamise alal.
Eelistatud on kandidaadid, kes omavad teadmisi bilansi koostamisest (töötaja peab panema kokku osa bilansist) ja tunnevad maksuseadusi.

Enamus ajast on töö arvutiga, töös kasutab raamatupidaja firma sisemist raamatupidamise programmi.
Töö sobib inimesele, kellele meeldib peale raamatupidamise töö ka suhelda klientidega (klienditeenindus).
Töö aeg: 8.30-17.30
Firma pakub tööks vajalikku täiendõpet (näiteks: osalemine maksuseaduste koolitustel)
ning sõbralikku töökollektiivi ja kaasaegset töökeskkonda.
Töötaja allub finantsjuhile.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2005
Kuulutus sisestati:
31. jaanuar 2005

GNT Eesti ajalugu ulatub aastasse 1992, kui loodi MicroLink AS. 1997. aastal võttis CHS Electronics Inc. üle MicroLinki hulgimüügistruktuuri ja CHS Eesti sai suurimaks arvutite riist- ja tarkvara ning lisaseadmete ja tarvikute maaletoojaks ja hulgimüüjaks Eestis. 2000. aasta 27.novembril ühines CHS Eesti GNT Grupiga.
GNT Eesti koostööpartneriteks on kokku ligi 90 maailma tuntuimat arvutustehnika tootjat (Hewlett-Packard, IBM, Microsoft, Samsung, Toshiba, Epson jpt) ja ligi 250 arvutustehnika edasimüüjat üle Eesti.
Meie klientideks on edasimüüjad - parimad asjatundjad IT vallas, kelle professionaalsemaks teenindamiseks pakume pikaajalistel kogemustel põhinevaid logistilisi lahendusi.