Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 184259

Tööpakkumise number

184259

Töö kirjeldus

Raamatupidamise aruannete koostamine kooskõlas Eesti Vabariigi seadusandlusega;
raamatupidamisdokumentide kontroll ja sisestamine;
palgaarvestus;
maksuarvestus ning deklaratsioonide esitamine Maksuametile;
riiklike statistikaaruannete täitmine;
muud raamatupidamisega seotud tööd.

Nõudmised kandidaadile

Töökogemus pearaamatupidajana vähemalt kahel viimasel aastal
raamatupidamis- või majandusalane haridus;
tahe töötada;
korrektsus, ausus, lojaalsus;
väga hea eesti keele oskus, inglise keele oskus suhtlemistasemel;
soovitavalt töökogemus majandustarkvaraga Hansa Raama.

Ettevõte pakub

Toetavat, sõbralikku ja nooruslikku kollektiivi;
huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
võimalust areneda ja arendada;
motiveeriv palgasüsteem.

Lisainfo

Palume saata CV koos palgasooviga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
17. september 2009

OÜ Finantskonsultant põhitegevuseks on ettevõtetele raamatupidamisteenuse pakkumine.

Lisaks pakume
raamatupidamise korrastamist ja revisjoni;
raamatupidamise alaseid konsultatsioone;
pankrotimenetlusega seotud raamatupidamisteenuseid;
ettevõttejuhtide finantsnõustamist.