Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 123711

Tööpakkumise number

123711

Töö kirjeldus

Klientide raamatupidamise korraldamine vastavalt kehtivale seadusandlusele, eeskirjadele ja heale tavale
Palgaarvestus
Maksuarvestus ja deklaratsioonide esitamine maksuametile
Bilansi ja majandusaasta aruannete koostamine
Klientide nõustamine
Muud raamatupidamisega seotud tööd

Nõudmised kandidaadile

Töökogemus raamatupidajana vähemalt kahel viimasel aastal
Raamatupidamis- või majandusalane haridus
Hansa ja Taavi Palga kasutamise oskus
Inglise ja vene keele oskus suhtlustasemel
Korrektsus, ausus, lojaalsus

Ettevõte pakub

Nooruslikku töökeskkonda ja häid töötingimusi
Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
Konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Raamatupidaja võetakse tööle lapsehoolduspuhkusele mineva töötaja asendamiseks tähtajaga 1 aasta.
Palume saata CV koos palgasooviga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
12. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
13. september 2007

OÜ Finantskonsultant põhitegevuseks on ettevõtetele raamatupidamisteenuse pakkumine.

Lisaks pakume
raamatupidamise korrastamist ja revisjoni;
raamatupidamise alaseid konsultatsioone;
pankrotimenetlusega seotud raamatupidamisteenuseid;
ettevõttejuhtide finantsnõustamist.