Tööpakkumise number

567029

Töö kirjeldus

Raamatupidamisbüroo Financial Vision OÜ otsib oma meeskonda kogemustega raamatupidajat.

Raamatupidaja töö sisu:
• raamatupidaja abi töökorralduste koordineerimine;
• kliendile tervikliku raamatupidamisteenuse osutamine (raamatupidamise teostamine, palgaarvestus, statistikaaruanded, maksuaruanded, laoarvestus, aastaaruanded);
• kliendile igakuise finantsaruandluse koostamine ja esitamine (bilanss, kasumiaruanne);
• kliendikohtumiste läbiviimine, kliendisuhete hoidmine.

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus finantsvaldkonnas (või omandamisel);
• eelnev kogemus raamatupidajana;
• maksuseaduste ja raamatupidamist reguleerivate õigusaktide tundmine;
• väga heal tasemel eesti keele oskus;
• hea analüüsivõime ja süsteemne mõtlemine;
• oma tööprotsesside ja aja planeerimise oskus;
• täpsus ja kohusetundlikus;
• kasuks tuleb raamatupidamisprogrammide Merit Pilv, Merit Palk, Directo oskamine ning suhtlustasandil inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• osalist töökoormust;
• tähtajalist töölepingut (lapsepuhkuse asendus);
• tööle väärilist tasu;
• kaasaegset töökeskkonda, spordikompensatsiooni;
• tööalast nõustamist ja juhendamist;
• võimalust rääkida kaasa raamatupidamisbüroo arendamisel.

Lisainfo

Töökoht asub Laki 32.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
11. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
12. november 2018
Soovin kandideerida

Raamatupidaja

FINANCIAL VISION OÜ

Financial Vision OÜ osutab raamatupidamisteenust korraldades kliendi raamatupidamise algdokumentidest aastaaruandeni. Oleme kiiresti arenev ettevõte, kus on oskuslik ja sõbralik kollektiiv.

Vaatan ettevõtte profiili