Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #614185
Kaugtöö võimalus

Raamatupidaja

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi raamatupidamisassistenti kelle peamisteks tööülesanneteks on:

- Pearaamatupidaja abistamine igapäevastes ülesannetes,
- Algdokumentide sisestamine ning töötlemine,
- Majandustehingute kajastamine raamatupidamisprogrammis,
- Müügiarvete koostamine.

Ootused kandidaadile

- Raamatupidamisalane haridus,
- Hea analüütiline mõtlemine, täpsus, süsteemsus,
- Soov ennast arendada ja hea õppimisvõime,
- Hea ametialane arvutikasutusoskus,
- Varasem töökogemus majandustarkvaraga Directo ja Merit Aktiva,
- Hea eesti keele oskus,
- Vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

- Professionaalset ja toetavat kollektiivi,
- Kaasaegseid töötingimusi,
- Konkurentsivõimelist töötasu,
- Arenguvõimalusi,
- Paindlikku tööaega,
- Töökohta Rotermanni kvartalis,
- Peale katseaja lõppu sporditoetust.

Tööpakkumise number
#614185

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. september 2019
Kuulutus sisestati:
22. august 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem