Tööpakkumise number

570289

Töö kirjeldus

Klientide iseseisev teenindamine muuhulgas:
• ostu- ja müügiarvete sisestamine raamatupidamisprogrammi;
• ostu- ja müügiarvete koondamine, süstematiseerimine ja arhiveerimine;
• raamatupidamise algdokumentatsiooni kontroll;
• kokkuvõtete koostamine ja esitamine.

Nõudmised kandidaadile

• Soovitatavalt raamatupidamis- või majandusalane haridus või selle omandamine
• Eelnev erialane töökogemus
• Kohusetundlikkus, korrektsus ja täpsus oma töös
• Vastutus- ja algatusvõime, iseseisvus
• Inglise keele oskuks kõnes ja kirjas

Ettevõte pakub

• enesetäiendamise võimalusi
• erialast tuge ja nõustamist pearaamatupidajalt
• meeldivat kollektiivi ja paindlikku graafikut
• konkurentsivõimelist palka

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2018
Soovin kandideerida

Raamatupidaja

FINANCE PLUS OÜ

Finance Plus on kiiresti arenev raamatupidamisettevõte. Pakume kvaliteetset, paindliku ja professionaalset teenust. Teenindame nii Eesti kui ka välismaa
kliente ning arvestame alati ettevõtte huvide ja vajadustega. Lisaks raamatupidamisteenusele pakume veel finants-, õigus- ja maksualast nõustamist.

Vaatan ettevõtte profiili