Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65096

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-ostuarvete sisestamine
-panga laekumised ja suhtlemine klientidega
-pangakontroll
-palgaarvestus
-saldo kinnitused hankijatega
-kassaaruanded ja kontroll

Ootused kandidaadile

-raamatupidamisalast haridust
-täpsust ja head suhtlemisoskust
-arvutikasutamise oskust
-raamatupidamist ja makse käsitlevate õigusaktide tundmist
-kasuks tuleb programmide Navision, Axapta ja Taavi tundmine.

Ettevõte pakub

- huvitavat tööd suures ja arenevas ettevõttes
- stabiilsust ja konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#65096