Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #48416

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vastutav firma raamatupidamise ning sellega seotud tegevuste eest.

Töökohustused:
- käibemaksu arvestus
- palgaarvestus
- suhtlemine maksu-ja tolliameti ning haigekassaga
- pangandusoperatsioonide teostamine
- sularaha käsitlemine
- ad hoc projektide läbiviimine

Ootused kandidaadile

- raamatupidamisalased oskused ning teadmised
- kohusetundlik
- võimeline töötama omal initsiatiivil
- planeerimisoskusega
- õppimisvoimeline
- motiveeritud ning proaktiivne
- paindlik
- soov õppida ning areneda koos firmaga
- piisava inglise keele oskusega

- hea tasustamispakett ( põhipalk + boonused + tasuta moeaksessuaarid )
- võimalus omandada laias valikus kogemusi
- võimalused isiklikuks arenguks

Tööpakkumise number
#48416

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
21. juuli 2005

Oleme kiiresti arenev naiste moeaksessuaaride jae - ja hulgimüügiga tegelev ettevõte kaupluste asukohaga Tallinnas, Helsingis ja Riias. Tallinnas on firmal 6 kauplust Viru, Kristiine, Ulemiste ja Mustika kaubanduskeskustes.

Vaata rohkem