RAAMATUPIDAJA
Tööpakkumise number #753814
Kaugtöö võimalus

ETS NORD AS
Tallinn, Harjumaa, kaugtöö võimalus

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Ootame Sind liituma meie finantsmeeskonnaga, kellega koos vastu võtta põnevaid väljakutseid.

Sinu peamised tööülesanded on järgmised:

  • Kontrollid ja kajastad ostuarveid ja kuluaruandeid
  • Teed laoarvestuse kontrolli, põhivara- ja väikevahendite arvestust
  • Jälgid ettemakseid ja võlgnevusi, saadad meeldetuletusi, suhtled klientide ja hankijatega
  • Teostad pangatehinguid
  • Osaled kuulõpetamise protsessis, aastaaruande koostamises ning auditiprotsessis

Kõik need tööülesanded hõlmavad kogu ETS NORDi ja tema sidus- ning tütarettevõtteid nii Eestis, Soomes, Rootsis kui ka Lähis-Idas. Selles kõiges on Sulle toeks meie sõbralik 6-liikmeline tiim.

Ootused kandidaadile

Sobid meile hästi, kui:

  • Omad majandusalast kõrgharidust
  • Sul on raamatupidamisalane töökogemus vähemalt 2 aastat
  • Valdad eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjasValdad heal tasemel MS Excel programmi
  • Oled kohusetundlik, täpne ja hea pingetaluvusega
  • Raamatupidamine toob Sulle sära silmadesse, soovid õppida ja areneda ning oled valmis selle nimel pingutama. Töö eeldab nutikust ja valmidust nii iseseisvalt kui ka meeskonnas töötamiseks.

Ettevõte pakub

Meiega liitudes pakume Sulle:

  • Rahvusvahelise tootmisettevõtte raamatupidamise kogemust
  • Võimalust proovida erinevaid raamatupidamise valdkondi ja mitmekülgselt areneda
  • Väärilist töötasu ja muid soodustusi
  • Suurepärast ja kaasaegset töökeskkonda
  • Vajadusel võimalust töötada kodust
  • Erialaseid koolitusi

Tööpakkumise number
#753814

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2022
RAAMATUPIDAJA RAAMATUPIDAJA

ETS NORD AS

ETS NORD AS on Eesti suurim ventilatsiooniseadmete ja -tarvikute tootja ja müüja – oleme tegutsenud üle 23 aasta ja tänaseks töötab ettevõttes enam kui 430 inimese. Lisaks Tallinnale on meil tehased Soomes ja Rootsis. Pikaajalise kogemuse ja usaldusväärsete partnerite abil oleme aluse pannud järjepidevale tootearendusele. Spetsialiseerumine, oskusteave ning kõrge kvaliteet on ka edaspidi meie edu võtmeks. Tänu meile on õhk puhas asutustes nagu KUMU, Lennusadam, T1 Mall of Tallinn ja Baltika kvartal.

Vaata rohkem