Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #454119

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • algdokumentide sisestamine andmebaasi;
  • müügi- ja ostureskontro;
  • palga- ja maksuarvestuse teostamine;
  • maksudeklaratsioonide koostamine ja esitamine;
  • aruandluse koostamine (sh majandusaasta aruanded);
  • aruanded Statistikaametile;
  • administratiivsed ülesanded.

Nõudmised kandidaadile

  • töökogemus raamatupidajana, sealhulgas kogemus maksuarvestamisel ja majandusaasta aruannete koostamisel;
  • töökogemus raamatupidamistarkvaradega;
  • kiirus andmete sisestamisel;
  • Exceli kasutamise oskus;
  • korrektsus ja kohusetundlikkus;
  • oskus tööd ja tööaega iseseisvalt korraldada ja planeerida;
  • julgust eksimuse puhul viga tunnistada, analüüsida seda ning sellest õppust võtta.

Ettevõte pakub

  • kaasaegseid töötingimusi
  • huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd
  • töökohta kesklinnas
  • paindlikkust tööaja planeerimisel
  • tööle ja kvalifikatsioonile vastavat tasu

Lisainfo

Kasuks tuleb keelteoskus (inglise, soome või vene), töökogemus tarkvaradega Merit Palk, Merit Aktiva.

Tööpakkumise number
#454119

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. jaanuar 2017
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2017

EPC Finance OÜ on arenev väikeettevõtte, mille põhitegevuseks on raamatupidamisteenused äriühingutele.
Pakume klientidele komplektseid lahendusi raamatupidamisarvestuse korraldamisel alates 2003. aastast

Vaata rohkem