Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143689

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • müügitellimuste ja müügiarvete koostamine ning esitamine
  • kreedit- ja viivisearvete esitamine
  • klientide võlgnevuste jälgimine ja meeldetuletuskirjade saatmine
  • suhtlemine klientidega arvete ja laekumiste küsimustes
  • nõuete saldode inventeerimine ja võrdlemine
  • riigiraamatupidamise üldeeskirjast lähtuvalt klientide käivete ja saldode võrdlemine tehingupartneritega
  • raamatupidamisdokumentide arhiveerimiseks ettevalmistamine

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus
  • heal tasemel eesti keele oskus
  • vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
  • heal tasemel arvutikasutamise oskus
  • täpne, kohusetundlik, hoolikas, hea enesevalitsemis- ja suhtlusoskus
  • koostöö- ja vastutusvõime

Kasuks tuleb:
  • töökogemus AXAPTAga

  • huvitavat tööd ainulaadse spetsiifikaga ettevõttes kaasaegse majandustarkvara abil
  • toredaid kolleege ja ühtset meeskonda
  • eneseteostust ja arenemisvõimalusi
  • sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#143689