Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 120931

Tööpakkumise number

120931

Töö kirjeldus

• kuluarvete kinnitamine ja sisestamine
• kohustuste saldode inventeerimine ja võrdlemine
• maksekorralduste faili koostamine ja edastamine rahahalduse ja arvelduste grupile
• kulujuhtide konsulteerimine kulukontode sisu osas
• aruandvate isikute, töölähetuste ja tulevaste perioodide kulude arvestus
• raamatupidamise dokumentide arhiveerimiseks ettevalmistamine
• limiitidest kinnipidamise jälgimine, ülelimiidiliste kulude arvestus ja esildiste koostamine
• riigiraamatupidamise üldeeskirjast lähtuvalt käivete ja saldode võrdlemine tehingupartneritega

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:
• kõrg- või kutsekeskharidus
• eesti keel kõrgtasemel; vene ja inglise keel suhtlustasandil
• hea arvutikasutamise oskus
• täpne, kohusetundlik, hoolikas, hea enesevalitsemis- ja suhtlusoskusega

Kasuks tuleb
• varasem töökogemus AXAPTA-ga
• töökogemus raamatupidajana
• teadmised riigiasutuse raamatupidamisest

• palju huvitavat tööd kiiresti arenevas ja muutuvas ettevõttes
• eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
• toredat meeskonda
• sportimisvõimalusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. september 2007
Kuulutus sisestati:
27. august 2007

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.