Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #315534

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- firma igapäevase raamatupidamise korraldamine
- maksude ja palkade arvestuse teostamine;
- majandus- ja finantstegevuse korraldamises osalemine;
- aruannete nõuetekohane koostamine

Ootused kandidaadile

- soovituslik majandusalane kõrgharidus;
- eelnev raamatupidaja töökogemus (vähemalt 3 aastat),
- keelte oskus: vene, eesti inglise keeled hea tasemel
- arvuti kasutamise oskus (igapäevased arvuti programmid, internet, e-mail);kasuks tuleb raamatupidamisprogrammi 1S, Infotec tundmine, Excel

Ettevõte pakub

- huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
- püsivat töösuhet, kaasaegset töökeskonda, vahendeid ja sõbralikke kolleege;
- konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#315534

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
31. august 2013
Kuulutus sisestati:
31. juuli 2013

Firma Ecopress Group tegeleb jäätmekäitluse ja transportimise seadmete ja tehnika tootmisega, müügiga, paigaldamisega ja hooldusega juba enam kui 15 aastat. Oleme selle valdkonna liider ja pidevalt rakendame uusi tehnoloogiaid ja loome uusi toodete tüüpe, mis on üleskutsutud tegema meie klientide tööd lihtsamaks ja produktiivsemaks

Vaata rohkem