Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 159211

Tööpakkumise number

159211

Töö kirjeldus

Ootame oma ettevõttesse usaldusväärset raamatupidajat, kes vastutab 2 väikese internetikaubandusega tegeleva ettevõtte raamatupidamise eest. Tööks on igapäevane raamatupidamine ostuarvete sisestamisest kuni aastaaruandeni, maksudeklaratsioonid ja aruanded juhtkonnale. Loomingulisem osa tööst hõlmab süsteemide arendamist koostöös IT-osakonnaga ja klienditeenindusega.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame eelnevat raamatupidamisalast töökogemust, sh. palgaarvestuse kogemust. Meie kandidaat on iseseisev ja vastutustundlik, omab analüüsioskust ja initsiatiivikust ning talle sobib ühtviisi nii rutiin kui ka protsesside arendamine.
Vajalik on heal tasemel eesti keele ja soovitav suhtlemistasandil inglise ning vene keele oskus.
Kasuks tuleb HansaWorld SBE ja Merit Palk tundmine.

Pakume stabiilset tööd kiiresti kasvavas ettevõttes, professionaalseid ja sõbralikke kaastöötajaid ning head töökeskkonda. Ettevõtte toetab sportimist ja tervislikkust.
Võimalus töötada ka osalise koormusega (näiteks 0,75 kohta ehk 6 tundi päevas või paindliku graafiku alusel).

Lisainfo

Tööd juhendab pearaamatupidaja-finantsjuht, tihedat koostööd tuleb teha portaalijuhtide ja klienditeenindajatega.
Info telefonil 6 718 105
Asume Tallinnas, Tammsaare tee 62

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. august 2008
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2008
Brutopalk:
Alates 15000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
(täistööaja korral)