Kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Raamatupidajana on Sinu töö sisuks välisklientide poolt asutatud Eesti mikroettevõttete raamatupidamise korraldamine (algdokumentidest aastaaruandeni), dokumentatsiooni haldus, maksu- ja töötasuarvestus, kliendisuhete hoidmine ja arendamine ning klientide nõustamine

Ootused kandidaadile

OLED SEE, KEDA ME OTSIME KUI:

  • Sul on raamatupidamisalane haridus ja vähemalt 3-aastane erialane töökogemus;
  • Sul on kogemus vähemalt 10 ettevõtte kaashaldamisel;
  • valdad heal tasemel inglise (vähemalt tasemel B2) ja eesti keelt (vähemalt tasemel B2)  nii kõnes kui kirjas, vene keele oskus tuleb kandideerimisel kasuks;
  • oled orienteeritud kliendi huvidest lähtuvate lahenduste leidmisele;
  • oled hea ajaplaneerija, täpne ja süsteemne, koostöövalmis ja usaldusväärne;
  • Sul on hea suhtlemisoskus ja analüüsivõime;
  • oled algatusvõimeline ja suudad pakkuda uusi lahendusi;
  • Sul on soov töötada välisklientidega ja rakendada oma teadmisi inglisekeelses  keskkonnas.

Ettevõte pakub

Meie pakume omalt poolt:

  • Võimalust töötada inspireerivas rahvusvahelisi kliente teenindavas organisatsioonis;
  • kasutada kodus töötamise eeliseid;
  • huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd;
  • konkurentsivõimelist palka ja paindlikuid töötingimusi.

Tööpakkumise number
#670183

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1650 - 1900 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
30. september 2020

e-Accounting Estonia OÜ

E-Accounting Estonia OÜ, kes teostab raamatupidamise arvestust välisklientide poolt asutatud Eesti äriühingutele, ootab oma meeskonnaga liituma raamatupidajat. Ettevõtte töötajad ja koostööpartnerid on kõrge kvalifikatsiooniga eksperdid, kellel on pikaajaline edukas kogemus äriühingute asutamisel ja tugiteenuste osutamises.

Vaata rohkem

Raamatupidaja