Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 92823

Tööpakkumise number

92823

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on klientide raamatupidamise teostamine dokumentide sisestamisest bilansi koostamiseni. Raamatupidamisprogrammi kasutamise õpetus kohapeal.

Nõudmised kandidaadile

Otsime inimest, kellele meeldib raamatupidaja elukutse, on kohusetundlik ning lojaalne. Kuna paljud meie klientidest on soomlased, siis tuleb kasuks soome või inglise keele oskus. Kindel nõudmine kandidaadile on raamatupidaja jaoks vajalike seaduste tundmine(raamatupidamise seadus, käibemaksuseadus, tulumaksuseadus, palgaseadus jne).

Pakume mitmekülgset ja arendavat tööd ning tasu, mis oleks vastavuses tööviljakusega. Maksuseaduste muudatustega kursis hoidmiseks pakume koolitusi erinevatel seminaridel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2007

Teostame raamatupidamisteenuseid alates 1998.a. suvest. Enamuse meie klientidest moodustavad välismaiste(soome) emaettevõtete ning eraisikute omanduses olevad ettevõtted Eestis. Kasutame oma töös raamatupidamisprogramme Oscar ja First Office. Asume kesklinnas.