Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #676708
Kaugtöö võimalus

Raamatupidaja

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 18. november 2020
Kuulutus aegub: 1. detsember 2020

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on personali-, palga- ning põhivara arvestuse igapäevaste raamatupidamistoiminguteteostamine, TSD ja statistikaaruannete õigeaegne koostamine ning oma vastutusvaldkonna aruandluseteostamine. Lisaks vajadusel töökaaslaste aitamine muu raamatupidamisalase aruandluse koostamisel ning operatiivse raamatupidamisinformatsiooni väljastamine.

Ootused kandidaadile

Seesami raamatupidajaks sobib inimene, kes

  • omab raamatupidamisalast töökogemust, eelistatult palgaarvestuse valdkonnas, erialast haridust ning vajalikketeadmisi tööõigusest ja maksundusest;
  • tunneb rõõmu klientide, koostööpartnerite ja töökaaslastega suhtlemisest ning soovib töötada meeskonnas;
  • on korrektne ja täpne oma tööülesannete täitmisel ning oskab planeerida nii oma tööd kui aega;
  • on hea arvutikasutaja, tunneb tabelarvutus- ja tekstitöötlusprogrammi. Eelistatud on inimene, kes on kasutanudka raamatupidamisprogrammi Axapta ja/või SAP;
  • on väga hea eesti keele oskaja nii kõnes kui kirjas ning suudab ka inglise ja/või vene keeles suhelda.

Omalt poolt pakume võimalust teha huvitavat tööd koos toredas meeskonnas, kes on valmis sind sisseelamiselaitama ja toetama. Samuti pakume põhjalikku kindlustusalast väljaõpet, iga-aastast enesetäiendamise võimalust, meeldivat töökeskkonda, 7 päeva talvepuhkust ning osalise ajaga kaugtöötamise võimalust.

Lisainfo

Ametikoht on tähtajalise töölepinguga.

Tööpakkumise number
#676708

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
18. november 2020

Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal, mille kaubamärgiks Eestis on Seesam, on 14%-se turuosaga üks suuremaid Eestis tegutsevaid kahjukindlustusseltse. Seesami omanikuks on Vienna Insurance Group (VIG), kellel on rahvusvahelises kindlustusäris kogemust 200 aastat. Gruppi kuulub 50 kindlustusseltsi 30 riigist, VIG on tööandjaks 25 000 inimesele. Eestis pakub Seesam tööd ligi 190 inimesele kaheksas linnas.

Vaata rohkem