Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70992

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • pearaamatu õigsuse eest vastutamine
  • statistilise aruandluse koostamine
  • maksudeklaratsioonide ja INTRASTAT aruande koostamine
  • grupi aruannete koostamine

Ootused kandidaadile

  • majandusalane kõrgharidus
  • vähemalt 2-aastane töökogemus raamatupidajana
  • otsustusvõime ja oskus kiiresti probleeme lahendada
  • IAS ja IFRS standardite ja kohaliku maksuseadusandluse tundmine
  • Eesti aastaaruande koostamise kogemus
  • väga hea eesti keele oskus, inglise ja vene keele oskus suhtlemistasandil
  • väga hea arvuti kasutamise oskus (Excel, Word, PowerPoint)
  • hea stressitaluvus
  • soov areneda ning omanada uusi teadmisi
  • hea suhtlemisoskus

Kasuks tuleb:
  • tootmisettevõttes või rahvusvahelises ettevõttes töötamise kogemus
  • majandustarkvaraga SAP töötamise kogemus
  • eelnev inimeste juhtimise kogemus

  • töötamist rahvusvahelises tulemustele orienteeritud meeskonnas
  • konkurentsivõimelist tasu
  • täiendkoolitust

Lisainfo

Kandideerimisel lisage palun CV-le kaaskiri , kus palume põhjendada, miks olete just teie antud ametikohale sobiv. Märgusõnaks lisage "raamatupidaja".

Tööpakkumise number
#70992