Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60377

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Raamatupidamine, algdokumentide koostamine ja haldamine
  • Palgaarvestus
  • Majandus-, maksu- ja statistikaaruannete koostamine
  • Suhtlemine ametkondadega ja hankijatega

Ootused kandidaadile

  • Erialane kompetentsus, bilansivõimelisus
  • Hea seadusandluse tundmine
  • Koostöövalmidus ja suhtlemisoskus
  • Hea arvuti kasutamise oskus
  • Kõrgharidus või selle omandamine

Kasuks tuleb:
  • HansaRaama tundmine
  • Inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • Arenguvõimalusi
  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Lisainfo telefonil 6204353 ja internetis www.celecure.com , www.inbio.ee , www.inbiolabs.com

Tööpakkumise number
#60377