https://www.cvkeskus.ee/180397

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #180397

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Soovime leida suhtlusaldist, sõbralikku raamatupidajat/klienditeenindajat kes oskaks kohaneda uutele
programmidele ja oleks analüüsivõimeline


Ootused kandidaadile

raamatupidamiskogemust, suhtlusoskust, organiseerimisvõimet.
Soome/rootsi/inglise keel oleks soovitav või vähemalt üks nendest


Ettevõte pakub

huvitavat ja ja vaheldusrikast tööd noores keskkonnas


Tööpakkumise number
#180397
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Raamatupidaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!