Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #515974

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Bengo Finants OÜ otsib oma väikesesse meeskonda RAAMATUPIDAJAT, kelle igapäevaseks tööks on Bengo Finants OÜ klientide raamatupidamise tegemine.

Ootused kandidaadile

Raamatupidajalt ootame:
Finants ja raamatupidamisalast haridust
Täpsust, ausust, head ajaplaneerimisoskust ja kohusetundlikkust
Iseseisvust oma töös ja süsteemset mõtlemist ning vastutustunnet

Ettevõte pakub

Stabiilset tööd arenevas ettevõttes
Sõbralikku, väikest ja professionaalset kollektiivi

Tööpakkumise number
#515974

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
26. jaanuar 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem