2023-08-23 14:48:55

Raamatupidaja

Bebe Organic disainib ja valmistab naturaalseid ja aegumatuid lasteriideid, mida saavad kanda mitmed põlvkonnad. Oluliseks peame, et toode on valmistatud eetilisel ning keskkonnasäästlikul viisil.

Töö kirjeldus

Otsime oma kasvavasse meeskonda energilist, ausat ja intelligentset raamatupidajat.

Raamatupidaja täidab igapäevaselt erinevaid ülesandeid:

Erply tundmine ja kasutamine

Ostuarvete kontroll ja sisestamine

Kulude kajastamine

Müügiarvete koostamine

Dokumendihaldus

Muud raamatupidamisega seotud ülesanded

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame järgnevaid oskusi:

Raamatupidamisalast kõrgharidust ja eelnevat töökogemust

Väga head arvuti kasutamise oskust

Online maksesüsteemide tundmist

Koostööaltisust ja tulemustele orienteeritust

Head väljendusoskust ning inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas

Kohusetundlikkust, täpsusust ja kiirust

Head suhtlemisoskust ja koostöövalmidust

Organiseeritust, kiirust ja detailidele orienteeritust

Paindlikkust erinevate ülesannete täitmisel lähtudes igapäevastest ärivajadustest

Meeskonnatöö oskust

Ettevõte pakub

Omalt pool pakume kandidaadile:

Kaasaegseid töötingimusi

Energilist ja rõõmsat kollektiivi

Arenguvõimalust, kuna tegemist on kasvava ettevõttega

Motiveerivat töötasu

Eneseharimis- ning täiendamise võimalusi koolituste näol

Täisajaga töökohta