Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142291

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Osaühingutena organiseeritud kinnisvaraobjektide raamatupidamine algusest lõpuni
  • Raamatupidamisliku, juhtimis- ja investoraruandluse koostamine (eesti ja inglise keeles)
  • Emaettevõtte töötajatega seotud arvestuse pidamine
  • Vajadusel grupi pearaamatupidaja asendamine

Ootused kandidaadile

Kandideerimise eelduseks on finantsalane haridus ja töökogemus raamatupidajana 3 aastat. Hea kandidaat tunneb väga heal tasemel raamatupidamise standardeid ja maksuseadusandlust. Tööks on vajalik vähemalt kesktasemel inglise keele oskus ning suurepärane MS Excel`i valdamine.
Metro Capitali meeskonnale on omane pühendumine, kõrge professionaalsus ja õppimisvõime, seega ootame neid omadusi ka uuelt meeskonnaliikmelt.

Metro Capital pakub Sulle võimaluse ennast arendada ja saada väga palju kogemusi Eesti kinnisvarainvesteeringute valdkonna juhtivas ettevõttes. Ettevõttes väärtustatakse enesetäiendamist ja pakutakse koolitusvõimalusi. Metro Capital oskab oma häid töötajaid hinnata, seega kaasneb tööga vääriline tasu.

Tööpakkumise number
#142291

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. märts 2008
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2008

Baltic Human Capital assisteerib personaliotsingul varahaldusettevõtet Metro Capital Management AS. Ettevõte on keskendunud kinnisvarainvesteeringutele, hallates varasid ligi 3 miljardi krooni ulatuses. Metro Capital Managementi peakontor on Tallinnas ning tütarfirmad Riias ja Peterburis, ettevõttes töötab 30 oma ala tipptegijat.

Vaata rohkem