Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 27794

Tööpakkumise number

27794

Töö kirjeldus

• raamatupidamistöö planeerimine ja organiseerimine;
• dokumentide töötlemine ja majandustehingute konteerimine;
• finantsaruannete koostamine;
• ostu- ja müügiaruannete koostamine;
• sularaha liikumise arvestus;
• juriidilise dokumentatsiooni korrashoid;
• klientide esindamine Maksuametis.

Nõudmised kandidaadile

• omad kõrgkooli diplomit majandus-või rahanduse alal;
• Sulle ei ole võõras arvutustehnika ja programmid– Hanca Finance, Merit Palk ning Office;
• suudad erinevaid faile hallata, parameetreid määrata ja omavahel siduda ning katalooge luua;
• Sind on märgatud kui polüglotti, kes suhtleb vabalt inglise keeles ja naudib vestlemist vene keeles;
• kliendid iseloomustavad Sind, kui väga täpset ja kohusetundlikku raamatupidajat, kellega nad alati naudivad koostööd;
• oled eelisseisus, kui omad töökogemust audiitorina või oled edukalt assisteerinud audiitorit.

Anname Sulle võimaluse ennast tõestada raamatupidajana professionaalses meeskonnas ja pakume enda poolt väärikat tasu, koolitusi ning rahumeelset ja arengut soosivat töökeskkonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. märts 2004
Kuulutus sisestati:
1. märts 2004

uue põlvkonna raamatupidamise- ja finantsteenuste pakkumisega tegelevat firmat, mis on edukalt tegutsenud alates aastast 1998. Firma osutab raamatupidamisteenust väikestele ja keskmistele ettevõtetele, mittetulundusühingutele ning FIEdele nii traditsioonilisel viisil kui ka üle interneti, võimaldades oma klientidel töötada professionaalse majandustarkvaraga Hansa Financials.